Najnowsze

Życzenia Wielkanocne

Święta Wielkanocne to zawsze wyjątkowy, magiczny czas. W tym roku są one jednak dość nietypowe. Mimo wielu przeciwności losu pracownicy Grupy 3S w ostatnich tygodniach dawali z siebie więcej niż kiedykolwiek, po raz kolejny pokazując, że zrozumienie, zaufanie, zaangażowanie i zespół stanowią silne fundamenty, na których można nie tylko utrzymać teraźniejszość, ale i budować przyszłość. W zdecydowanej większości rozpoczęliśmy pracę zdalną i mimo wyzwań, które niesie ze sobą zmiana trybu działania, udaje nam się zadbać o to, aby nasi Klienci w dalszym ciągu otrzymywali usługi na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej

Wyzwanie Play4Kidz

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby nasze życie, gdyby różne drobne czynności, które wykonujemy każdego dnia, przekładały się na konkretne pieniądze? A gdyby duża grupa osób połączyła siły, aby uzbierać jeszcze więcej pieniędzy na wybrany cel charytatywny?

Czytaj więcej

Święta w Grupie 3S

Grudzień to zdecydowanie najbardziej magiczny miesiąc w roku. W radiu przygrywają bożonarodzeniowe piosenki, w mieszkaniach zaczyna unosić się woń pierników, a miasta inwestują w nastrojowe dekoracje i oświetlenie. Gdyby jeszcze spadło choć trochę śniegu, zdecydowanie nie mielibyśmy już na co narzekać 🙂

Jak co roku – grudzień obfituje też w wiele atrakcji także i u nas. Grupę 3S kolejny raz odwiedził Święty Mikołaj, obdarowując nasze pociechy prezentami, a dla pracowników odbyło się świąteczne spotkanie, podczas którego mieliśmy okazję złożyć sobie życzenia i miło spędzić razem czas. Dodatkowym urozmaiceniem Wigilii firmowej był występ Marty Król z bożonarodzeniowym repertuarem.

Czytaj więcej

Młodzież podbija Data Center :)

Zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi sympatykami branży IT. Dziś mieliśmy okazję pokazać Data Center uczniom Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych. Mamy nadzieję, że udało nam się zarazić naszych gości pasją, która na co dzień towarzyszy nam w pracy i że być może w przyszłości zasilą oni nasze szeregi 🙂

Czytaj więcej

Wyjazd integracyjny – Let’s Play

Początek kalendarzowej jesieni to moment, gdy zaczynamy wyciągać z szafy nieco cieplejsze ubrania i przypominamy sobie czasy, gdy w dzieciństwie zbieraliśmy w parku kolorowe liście i kasztany.

A gdzie można najbardziej nacieszyć oko jesiennym urokiem?

W górach, oczywiście!

Czytaj więcej

Dziecięca inwazja ;-)

Kolejny rok i kolejny Dzień Dziecka w 3S za nami. Firmowe korytarze znów stały się głośne, a parking przeistoczył się w gigantyczny plac zabaw. Dzieciaki mogły liczyć na szereg atrakcji, a ich rodzice na szybsze wyjście do domu 🙂

Czytaj więcej

Dzień Kobiet

 

Mówi się, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta. W Grupie 3S w pełni zgadzamy się z tym twierdzeniem. Nasze Panie to nie tylko wsparcie administracyjne, ale również doskonali handlowcy, pracownicy techniczni oraz kadra dyrektorska.

Czytaj więcej

Diamenty Roku 2018

 

Nasz diamentowy plebiscyt to wyjątkowe wydarzenie.  Mimo, że na co dzień podejmujemy wiele działań, aby nasi pracownicy czuli się docenieni i zmotywowani do dalszej pracy, to jednak otrzymanie publicznego wyróżnienia przy gorącym aplauzie całej Grupy 3S jest czymś, co zostaje w sercu i w pamięci na bardzo długo. Zwłaszcza wtedy, gdy ma się świadomość, że swój udział w plebiscycie zawdzięcza się koleżankom i kolegom, którzy doceniają w ten sposób nasze codzienne wysiłki.

Czytaj więcej

Mikołajki i Wigilia firmowa w Grupie 3S

Grudzień to wyjątkowy miesiąc – owiany aurą magii świąt Bożego Narodzenia i skłaniający do refleksji nad całym mijającym rokiem. Podsumowujemy nasze osiągnięcia, zapisujemy sobie postanowienia noworoczne i poszukujemy inspiracji na najpiękniejsze prezenty gwiazdkowe dla naszych bliskich.

Czytaj więcej

Wyjazd integracyjny 3S z Pasją

Co roku jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w naszym kalendarzu jest wyjazd integracyjny, łączący pracowników wszystkich naszych spółek. W zeszłym roku postawiliśmy na survival – uczyliśmy się udzielać pierwszej pomocy, strzelać i zaskakiwać przeciwnika chwytami samoobrony. Mieliśmy też okazję sprawdzić się w off roadzie i rozładować energię podczas rozgrywki w paintballu.

Czytaj więcej