Najnowsze

Wyjazd integracyjny – Let’s Play

Początek kalendarzowej jesieni to moment, gdy zaczynamy wyciągać z szafy nieco cieplejsze ubrania i przypominamy sobie czasy, gdy w dzieciństwie zbieraliśmy w parku kolorowe liście i kasztany.

A gdzie można najbardziej nacieszyć oko jesiennym urokiem?

W górach, oczywiście!

Czytaj więcej

Dziecięca inwazja ;-)

Kolejny rok i kolejny Dzień Dziecka w 3S za nami. Firmowe korytarze znów stały się głośne, a parking przeistoczył się w gigantyczny plac zabaw. Dzieciaki mogły liczyć na szereg atrakcji, a ich rodzice na szybsze wyjście do domu 🙂

Czytaj więcej

Dzień Kobiet

 

Mówi się, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta. W Grupie 3S w pełni zgadzamy się z tym twierdzeniem. Nasze Panie to nie tylko wsparcie administracyjne, ale również doskonali handlowcy, pracownicy techniczni oraz kadra dyrektorska.

Czytaj więcej

Diamenty Roku 2018

 

Nasz diamentowy plebiscyt to wyjątkowe wydarzenie.  Mimo, że na co dzień podejmujemy wiele działań, aby nasi pracownicy czuli się docenieni i zmotywowani do dalszej pracy, to jednak otrzymanie publicznego wyróżnienia przy gorącym aplauzie całej Grupy 3S jest czymś, co zostaje w sercu i w pamięci na bardzo długo. Zwłaszcza wtedy, gdy ma się świadomość, że swój udział w plebiscycie zawdzięcza się koleżankom i kolegom, którzy doceniają w ten sposób nasze codzienne wysiłki.

Czytaj więcej

Mikołajki i Wigilia firmowa w Grupie 3S

Grudzień to wyjątkowy miesiąc – owiany aurą magii świąt Bożego Narodzenia i skłaniający do refleksji nad całym mijającym rokiem. Podsumowujemy nasze osiągnięcia, zapisujemy sobie postanowienia noworoczne i poszukujemy inspiracji na najpiękniejsze prezenty gwiazdkowe dla naszych bliskich.

Czytaj więcej

Wyjazd integracyjny 3S z Pasją

Co roku jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w naszym kalendarzu jest wyjazd integracyjny, łączący pracowników wszystkich naszych spółek. W zeszłym roku postawiliśmy na survival – uczyliśmy się udzielać pierwszej pomocy, strzelać i zaskakiwać przeciwnika chwytami samoobrony. Mieliśmy też okazję sprawdzić się w off roadzie i rozładować energię podczas rozgrywki w paintballu.

Czytaj więcej

Dzień Dziecka w 3S

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej kolorowych dni w naszym 3S-owym kalendarzu. Kiedy rano odprowadzamy nasze pociechy do szkół i przedszkoli, po czym sami wyjeżdżamy do pracy, dzieci często zastanawiają się, co tam robimy i jak wygląda miejsce, w którym spędzamy tyle godzin każdego dnia. W ich święto udzielamy odpowiedzi na wszystkie te pytania 🙂

Czytaj więcej

3S Data Center na Politechnice

Jedenastego kwietnia na Politechnice Śląskiej odbył się wykład, przybliżający specyfikę branży, w której działamy. W arkana naszej pracy wprowadził studentów Prezes spółki 3S Data Center – Zbigniew Szkaradnik, zaś Tomasz Słomian przygotował prezentację w formie live demo, dotyczącą praktycznego zastosowania VMware w codziennych obowiązkach Działu Usług IT.

Czytaj więcej

“3S Pasje” – Premiera filmu

Podczas Gali, po wręczeniu statuetek dla Diamentów Roku i wyróżnień indywidualnych, na pracowników Grupy 3S czekała jeszcze jedna niespodzianka – premiera filmu o 3S Pasjach. Czołówka utrzymana w klimacie „Gwiezdnych Wojen” stanowiła wprowadzenie do kilkudziesięciu różnych historii, w których nasi koledzy i koleżanki dzielili się swoimi pasjami, będącymi ciekawym urozmaiceniem biurowej codzienności.

Czytaj więcej

Gala 3S – Podsumowanie roku 2017

Plebiscyt „Diamenty”, który rok temu miał swoją pierwszą odsłonę, doczekał się kontynuacji. Piętnastego lutego pracownicy całej Grupy 3S zebrali się na sali kinowej, aby uczestniczyć w uroczystej Gali, przeprowadzonej w iście oscarowym stylu.

Czytaj więcej