Wyzwanie Play4Kidz

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby nasze życie, gdyby różne drobne czynności, które wykonujemy każdego dnia, przekładały się na konkretne pieniądze? A gdyby duża grupa osób połączyła siły, aby uzbierać jeszcze więcej pieniędzy na wybrany cel charytatywny?

Play i 3S podjęły wyzwanie. W ramach inicjatywy Play4Kidz postanowiliśmy wspólnie wesprzeć dzieci naszych pracowników, które ze względu na trudną sytuację życiową potrzebują środków finansowych na leczenie i rehabilitację.  Zasady były proste: każdy, kto biega, uprawia nordic walking, czy nawet tylko spaceruje i chciał dołączyć swoją cegiełkę, zapisywał się do naszego wyzwania i wypracowywał kilometry. W ramach rywalizacji na Endomondo nasi dzielni zawodnicy pokonali dystans 5607 km (odległość od Warszawy do Sudanu), a nasza rekordzistka w pojedynkę osiągnęła wynik aż 468 km (!).

Wierzymy, że ten wynik to dopiero początek naszej sportowej przygody i w kolejnych edycjach systematycznie będziemy pobijać następne rekordy, skoro motywacją do dalszych wysiłków jest zdrowie i uśmiech naszych podopiecznych 🙂