Wyjazd integracyjny 3S z Pasją

Co roku jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w naszym kalendarzu jest wyjazd integracyjny, łączący pracowników wszystkich naszych spółek. W zeszłym roku postawiliśmy na survival – uczyliśmy się udzielać pierwszej pomocy, strzelać i zaskakiwać przeciwnika chwytami samoobrony. Mieliśmy też okazję sprawdzić się w off roadzie i rozładować energię podczas rozgrywki w paintballu.

W tym roku z kolei wyjazd integracyjny odbył się pod hasłem 3S-Pasji. Korzystając z uroków pięknej pogody i krystalicznego powietrza Bukowiny Tatrzańskiej, zorganizowaliśmy „Pasjonującą Olimpiadę 3S” – spróbowaliśmy swoich sił w wielu konkurencjach – wspinaczce, rzucaniu do celu… Byliśmy nawet żywymi piłkarzykami 🙂 Po olimpiadzie każdy z pracowników mógł zdeklarować, w jakiej innej aktywności chciałby wziąć udział. Do wyboru były warsztaty tańca, tai chi, kurs barmański i active shooter. Oczywiście nie zabrakło też 3S-owych rozgrywek w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce i tenisie stołowym.

Po takiej dawce pozytywnego zmęczenia każdy zasłużył na relaks. Część naszego zespołu udała się na basen i do jacuzzi, część rozegrała zawody w kręglach, pozostali ładowali baterie chłonąc uroki górskiego krajobrazu. Wszyscy jednak spotkaliśmy się wieczorem przy suto zastawionym stole, aby wspólnie uczcić nie tylko kolejny wyjazd integracyjny, ale przede wszystkim kolejny rok spędzony w tak wyjątkowym gronie.

Do zobaczenia za rok! 🙂