Specjalista ds. Projektowania Sieci Światłowodowej

Zadania:

  • Projektowanie torów optycznych sieci światłowodowych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i powykonawczej zestawienia włókien światłowodowych w systemach wewnętrznych
  • Udział w procesie dostarczania usług telekomunikacyjnych w oparciu o sieci światłowodowe

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie projektowania rozpływu włókien w sieciach światłowodowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Samodzielność, sumienność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • Pracę w zespole pełnym zaangażowania i pasji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport

Aplikacje zawierające cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja-ddu@3s.pl

*Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie przesłanego CV również na poczet przyszłych projektów rekrutacyjnych, prosimy o dodatkową klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”