Wyjazd integracyjny – Let’s Play

Początek kalendarzowej jesieni to moment, gdy zaczynamy wyciągać z szafy nieco cieplejsze ubrania i przypominamy sobie czasy, gdy w dzieciństwie zbieraliśmy w parku kolorowe liście i kasztany.

A gdzie można najbardziej nacieszyć oko jesiennym urokiem?

W górach, oczywiście!

Nasz tegoroczny wyjazd integracyjny pokierował nas do Bystrej – malowniczej miejscowości w okolicach Bielska-Białej. Jak co roku, czekało na nas mnóstwo atrakcji – między innymi gra terenowa, której zwieńczeniem było poszukiwanie (i znalezienie!) skarbu oraz ciekawe warsztaty tematyczne. Najodważniejsi spośród nas mogli spróbować swoich sił w enduro – zjeździe rowerowym górską trasą, a ci bardziej nastawieni na rywalizację w świecie wirtualnym wzięli udział w turnieju PlayStation. Nie zabrakło również okazji do degustacji rzadko spotykanych nalewek podczas warsztatów kiperskich, a nasze Panie miały okazję zgłębić tajniki podkreślania swojej urody podczas lekcji wizażu.

Każdy z naszych wyjazdów zawsze pozostawia po sobie wyjątkowe wspomnienia, jednak tegoroczny był szczególny również z innego powodu. W sierpniu nowym właścicielem Grupy 3S została spółka P4 – operator sieci Play. Podczas wspólnych aktywności mieliśmy okazję lepiej się poznać, miło spędzić razem czas i nakreślić wizję dalszej współpracy.

Wszystko co dobre szybko się kończy i wróciliśmy już do naszej biurowej codzienności, ale zastrzyk energii, który dostaliśmy podczas wyjazdu, wystarczy nam co najmniej do Bożego Narodzenia 🙂