Czy wiesz, że nasi pracownicy to najlepsi inżynierowie w swojej branży? A może słyszałeś, że obsługujemy wiodące w Polsce biura podróży i hotele, sieci placówek medycznych, banki i firmy ubezpieczeniowe, instytucje publiczne i budżetowe, a także czołowe kluby sportowe?
A czy wiesz może, że poza zajmowaniem się najnowszymi technologiami, wspieramy także pasje naszych pracowników? Najlepszym sposobem na to, aby przekonać się, dlaczego warto dołączyć do naszego Zespołu, jest spróbowanie swoich sił podczas rekrutacji.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Sieciowego

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Zarządzanie i nadzór nad urządzeniami sieciowymi (Cisco, Juniper, Fortinet, F5, Palo Alto, Checkpoint)
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Obsługa Klienta Korporacyjnego, Biznesowego i operatorów telekomunikacyjnych (m.in. banki, zagraniczne korporacje, największe polskie przedsiębiorstwa, najwięksi operatorzy światowi i ogólnopolscy)

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość firewalli typu Cisco ASA, Checkpoint lub Palo Alto
  • Znajomość zagadnień i technologii sieciowych LAN/WAN
  • Znajomość protokołów IP, TCP/UDP, routingu
  • Umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej oraz prowadzenie korespondencji i rozmów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i chęć rozwoju
  • Zaangażowanie

Zapewniamy:

  • Możliwość pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i obcowanie z najnowszymi technologiami
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji w następujących kierunkach: sieć mpls, sieć sdh, dwdm, transmisje danych, zarządzanie urządzeniami i sieciami klientów (L2 i L3 vpny), multicasty (iptv), voip
  • Wsparcie w zdobywaniu certyfikatów branżowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • Pracę w zespole pełnym zaangażowania i pasji
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: rekrutacja-dt@3s.pl

*Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).”