Czy wiesz, że nasi pracownicy to najlepsi inżynierowie w swojej branży? A może słyszałeś, że obsługujemy wiodące w Polsce biura podróży i hotele, sieci placówek medycznych, banki i firmy ubezpieczeniowe, instytucje publiczne i budżetowe, a także czołowe kluby sportowe?
A czy wiesz może, że poza zajmowaniem się najnowszymi technologiami, wspieramy także pasje naszych pracowników? Najlepszym sposobem na to, aby przekonać się, dlaczego warto dołączyć do naszego Zespołu, jest spróbowanie swoich sił podczas rekrutacji.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów z rynku operatorskiego
  • Współpracę z istniejącą bazą Klientów, dostawców ISP, operatorów telekomunikacyjnych, telewizji kablowych itp.
  • Nawiązywanie trwałych relacji handlowych
  • Przygotowywanie i prowadzenie projektów handlowych, negocjowanie warunków współpracy z Klientami
  • Udział w konferencjach i spotkaniach branżowych

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość krajowego rynku operatorów telekomunikacyjnych, telewizji kablowych, dostawców ISP itp.
  • Znajomość rynku usług i produktów z branży telekomunikacyjnej
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klienta
  • Umiejętność planowania i organizacji działań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i chęć rozwoju
  • Dyspozycyjność, samodzielność oraz zaangażowanie

Zapewniamy:

  • Możliwość pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i obcowanie z najnowszymi technologiami
  • Pracę w zespole pełnym zaangażowania i pasji
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Narzędzia i szkolenia zgodne z przyjętymi standardami na tym stanowisku
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport

Aplikacje zawierające cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja-dh@3s.pl

*Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).”