Czy wiesz, że nasi pracownicy to najlepsi inżynierowie w swojej branży? A może słyszałeś, że obsługujemy wiodące w Polsce biura podróży i hotele, sieci placówek medycznych, banki i firmy ubezpieczeniowe, instytucje publiczne i budżetowe, a także czołowe kluby sportowe?
A czy wiesz może, że poza zajmowaniem się najnowszymi technologiami, wspieramy także pasje naszych pracowników? Najlepszym sposobem na to, aby przekonać się, dlaczego warto dołączyć do naszego Zespołu, jest spróbowanie swoich sił podczas rekrutacji.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Eksploatacji Systemów

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłową pracą urządzeń Klienta (serwery, urządzenia sieciowe)
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem systemu zarządzania, backupu i monitoringu
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych zgłaszanych przez Klientów
  • Współpraca z zespołem Administratorów (pierwszy i drugi poziom Help Desku)
  • Prowadzenie zapisów w dokumentacji od pojawienia się do rozwiązania problemu

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe kierunkowe techniczne (informatyka)
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i poznawania nowych technologii
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność (zmianowy system pracy)

Kompetencje:

  • Praktyczna znajomość podstaw administracji systemami operacyjnymi Windows Server
  • Praktyczna znajomość podstaw administracji systemami Linux/Unix
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem sieciami komputerowymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie i posiadane certyfikaty IT

Zapewniamy:

  • Możliwość pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i obcowanie z najnowszymi technologiami
  • Pracę w zespole pełnym zaangażowania i pasji
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Narzędzia i szkolenia zgodne z przyjętymi standardami na tym stanowisku
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport

Aplikacje zawierające cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja-dt@3s.pl

*Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).”