Czy wiesz, że Grupa 3S jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji w branży teleinformatycznej w Polsce? A może słyszałeś, że obsługujemy wiodące w Polsce biura podróży i hotele, sieci placówek medycznych, banki i firmy ubezpieczeniowe, instytucje publiczne i budżetowe, a także czołowe kluby sportowe?

A czy wiesz, że poza zajmowaniem się najnowszymi technologiami, wspieramy także pasje naszych pracowników? To właśnie dzięki eksperckiej wiedzy naszych inżynierów, charyzmatycznym handlowcom i nieocenionym pracownikom działów wsparcia byliśmy w stanie stworzyć synergię usług telekomunikacyjnych i data center. Najlepszym sposobem na to, aby przekonać się, dlaczego warto dołączyć do naszego Zespołu, jest spróbowanie swoich sił podczas rekrutacji.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Architekt rozwiązań IT/ Presales usług Data Center

23

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Projektowanie systemów IT w oparciu o technologie i produkty wykorzystywane w data center
  • Udział w procesie obsługi przedsprzedażowej, w tym uczestniczenie w spotkaniach z potencjalnymi klientami oraz przygotowywanie części technicznej ofert
  • Odpowiedzialność za opracowanie koncepcji rozwiązania oraz przygotowanie projektu do wdrożenia
  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz z działem dostarczania usług (w tym także z Project Managerem)
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami urządzeń, oprogramowania oraz usług IT
  • Składanie zamówień i koordynacja procesu ich realizacji
  • Przekazywanie wiedzy o produktach i rozwiązaniach wśród pracowników firmy jak i wśród Klientów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej produktów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów IT
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie przygotowywania rozwiązań opartych o serwery x86, wirtualizację zasobów, storage, backup, SAN, LAN, WAN
  • Dobra organizacja pracy
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Samodzielność, skrupulatność
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość rynku producentów IT oraz ich produktów
  • Znajomość produktów firmy Microsoft oraz ich modeli licencjonowania
  • Znajomość systemów kopii zapasowych klasy enterprise

Zapewniamy:

  • Możliwość pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i obcowanie z najnowszymi technologiami
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • Pracę w zespole pełnym zaangażowania i pasji
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: rekrutacja-dpr@3s.pl

*Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie przesłanego CV również na poczet przyszłych projektów rekrutacyjnych, prosimy o dodatkową klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”