Czy wiesz, że nasi pracownicy to najlepsi inżynierowie w swojej branży? A może słyszałeś, że obsługujemy wiodące w Polsce biura podróży i hotele, sieci placówek medycznych, banki i firmy ubezpieczeniowe, instytucje publiczne i budżetowe, a także czołowe kluby sportowe?
A czy wiesz może, że poza zajmowaniem się najnowszymi technologiami, wspieramy także pasje naszych pracowników? Najlepszym sposobem na to, aby przekonać się, dlaczego warto dołączyć do naszego Zespołu, jest spróbowanie swoich sił podczas rekrutacji.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Middle PHP Developer

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Analiza, projektowanie, wycena, wytwarzanie, serwisowanie, wdrażanie i testowanie oprogramowania
  • Dokumentacja wytworzonego oprogramowania
  • Rejestracja czasu pracy

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność (dajemy dużą swobodę działania)
  • Umiejętność samoorganizacji
  • Dobra znajomość PHP
  • Doświadczenie we frameworku Symfony 3
  • Dobra znajomość środowiska Linux
  • Doświadczenie w jednym z frameworków Angular 2+/ Vue.js/ React
  • Znajomość technologii Docker
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w SCRUM

Zapewniamy:

  • Pracę w firmie, w której z sukcesem wdrożyliśmy framework SCRUM
  • Bardzo dużo swobody i autonomii
  • Możliwość pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i obcowanie z najnowszymi technologiami
  • Pracę w zespole pełnym zaangażowania i pasji
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia i szkolenia zgodne z przyjętymi standardami na tym stanowisku (budżet szkoleniowy 500€)
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport

Aplikacje zawierające cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja-it@3s.pl

*Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie przesłanego CV również na poczet przyszłych projektów rekrutacyjnych, prosimy o dodatkową klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”