Czy wiesz, że nasi pracownicy to najlepsi inżynierowie w swojej branży? A może słyszałeś, że obsługujemy wiodące w Polsce biura podróży i hotele, sieci placówek medycznych, banki i firmy ubezpieczeniowe, instytucje publiczne i budżetowe, a także czołowe kluby sportowe?
A czy wiesz może, że poza zajmowaniem się najnowszymi technologiami, wspieramy także pasje naszych pracowników? Najlepszym sposobem na to, aby przekonać się, dlaczego warto dołączyć do naszego Zespołu, jest spróbowanie swoich sił podczas rekrutacji.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator IT

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Uczestniczenie w pracach nad konfiguracją, modernizacją i optymalizacją systemów IT
  • Uczestniczenie w projektach informatycznych
  • Utrzymanie i aktualizacja dokumentacji technicznej systemów
  • Wsparcie techniczne użytkowników wewnętrznych
  • Odpowiadanie na zapytania kierowane do ServiceDesk
  • Rejestrowanie problemów IT, ich analiza, kategoryzacja, przypisywanie ważności
  • Opieka nad informatyczną infrastrukturą sprzętową (systemy operacyjne, serwery, macierze, urządzenia sieciowe)
  • Współpraca z dostawcami sprzętu i aplikacji

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość baz danych MS SQL, PostgreSQL, MySQL
  • Znajomość systemów operacyjnych (Windows Serwer, Linux)
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych (IIS, Apache)
  • Znajomość środowisk wirtualnych (VMware)
  • Znajomość technologii backupu (Veeam)
  • Znajomość zagadnień sieciowych, umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów
  • Podstawowa znajomość zagadnień storage
  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną)
  • Chęć dynamicznego powiększania wiedzy i kompetencji w zakresie technologii IT
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność kreatywnej współpracy
  • Wykształcenie wyższe

Mile widziane doświadczenie w zakresie:

  • Zarządzanie kontenerami Docker
  • Konfiguracji usług HAproxy, Apache, Samba, DHCP, OpenLDAP
  • Konfiguracji urządzeń sieciowych HP, Cisco, Mikrotik, Ubiquity
  • Konfiguracji serwerów Zimbra, FreeNAS

Zapewniamy:

  • Możliwość pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i obcowanie z najnowszymi technologiami
  • Pracę w zespole pełnym zaangażowania i pasji
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Narzędzia i szkolenia zgodne z przyjętymi standardami na tym stanowisku
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport

Aplikacje zawierające cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja-it@3s.pl

*Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie przesłanego CV również na poczet przyszłych projektów rekrutacyjnych, prosimy o dodatkową klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”