Czy wiesz, że nasi pracownicy to najlepsi inżynierowie w swojej branży? A może słyszałeś, że obsługujemy wiodące w Polsce biura podróży i hotele, sieci placówek medycznych, banki i firmy ubezpieczeniowe, instytucje publiczne i budżetowe, a także czołowe kluby sportowe?
A czy wiesz może, że poza zajmowaniem się najnowszymi technologiami, wspieramy także pasje naszych pracowników? Najlepszym sposobem na to, aby przekonać się, dlaczego warto dołączyć do naszego Zespołu, jest spróbowanie swoich sił podczas rekrutacji.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. administracji sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Obsługa dokumentacji handlowej Klientów przy współpracy z pracownikami działu sprzedaży pośredniej
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla Partnerów 3S
  • Prowadzenie rozliczeń prowizyjnych
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obiegu dokumentów
  • Utrzymywanie niezbędnego kontaktu z Partnerami oraz Klientami 3S
  • Przygotowywanie poczty i dokumentów wewnętrznych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym
  • Umiejętność pracy z dokumentami
  • Komunikatywność oraz umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Systematyczność, dokładność, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie handlowe będzie dodatkowym atutem (możliwość rozwoju w kierunku obsługi Partnerów handlowych 3S)

Zapewniamy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Pracę w zespole pełnym zaangażowania i pasji
  • Przyjazną atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport

Aplikacje zawierające cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja-dsp@3s.pl

*Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie przesłanego CV również na poczet przyszłych projektów rekrutacyjnych, prosimy o dodatkową klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”